Centrum Nauki Experyment

Nauka to tak niebywale szeroki świat wiedzy i zagadnień. Tak szeroki, że czas ludzkiego życia i „jeden dzień” dłużej nie starczyłoby do poznania choćby jego ułamka. Co jeśli jednak jest miejsce, które stara się to uczynić w ciągu kilku godzin? Poznaj Centrum Nauki Experyment w Gdynii. Gdyńskie centrum nauki to prawie 200 interaktywnych eksponatów, 7 wystaw stałych, prezentacje czasowe, wiele prowadzonych warsztatów oraz zajęć edukacyjno-dydaktycznych. Poznaj świat fizyki bez zbędnych liczb, wzorów, statystyk i wykresów. Odkryj tajemnice drzemiące w wodnym świecie, zgłębiaj zagadki ludzkiego ciała i zakochaj się w świecie przyrody. To wszystko czeka na Ciebie w Centrum Nauki Experyment! Każda z wystaw stałych oferuje inne doznania oraz prezentuje inne treści dla zwiedzających. Ty sam wybierasz drogę zwiedzania i zgłębiasz tajniki eksponatów, które najbardziej Cię interesują. Wiele możliwości, żadnych ograniczeń. Poznawanie świata przyrody czy wodnego odbywa się prawie bezpośrednio, możesz w końcu na wszystko spojrzeć nawet oczami zwierząt… Zakręcone, prawda? Ale to nie wszystko, bo centrum nauki w Gdyni to nie tylko ekspozycje multimedialne i interaktywne. To przede wszystkim miejsce popularyzacji nauki za pośrednictwem ciekawie prowadzonych zajęć, wykładów i warsztatów uzupełniających edukację formalną. Nie będziemy więcej zdradzać, przekonaj się ile może Tobie zaoferować to wspaniałe miejsce! JUŻ TERAZ MOŻESZ PRZECZYTAĆ NA BLOGU RELACJĘ Z NASZEJ WIZYTY!

Wskazówki

Konieczna wcześniejsza rezerwacja: tak, w przypadku grup zorganizowanych oraz biletów online- te należy kupić 7 dni przed planowaną wizytą. Wejście o określonych godzinach (np. o pełnej godzinie): tylko w przypadku grup zorganizowanych Godzina ostatniego wejścia na ekspozycję (zamknięcie kas): kasy są zamykane na godzinę przed zamknięciem centrum Maksymalna liczba osób przebywająca na ekspozycji jednocześnie: jednorazowo na terenie centrum może przebywać 700 osób. Limit wiekowy wstępu: nie, ale, dzieci do 12. roku życia powinny przebywać na terenie Centrum wyłącznie pod opieką dorosłych Przystosowanie ekspozycji dla osób niepełnosprawnych: Miejsce wystawy jest dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nie posiada barier architektonicznych – ekspozycja usytuowana jest na parterze. Wyjątek stanowią eksponaty umieszczone na antresoli. Obiekt posiada miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych, obniżenia przy ladach, odpowiednio przystosowane toalety, oraz możliwość skorzystania z pomocy wideotłumacza. Organizowane wydarzenia specjalne: obchody SPiN Day.  Jest to coroczne, globalne wydarzenie pokazujące wpływ i zasięg wszystkich światowych centrów i muzeów nauki. Muzeum dla rodzin (np. udogodnienia - przewijaki itd.): w muzeum znajduję się specjalny pokój do przewijania dzieci

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: nieczynne Wtorek- Piątek: 09:00-18:00 Sobota-Niedziela: 10:00-19:00

Ceny biletów:

Normalny: 20 zł Ulgowy: 12 zł Grupowy: 12 zł Rodzinny: 2+1: 50 zł 2+2: 58 zł 2+3: 66 zł 2+4: 74 zł 2+5: 82 zł Bilet bezpłatny przysługuje dziecku do 2 lat, jednemu opiekunowi grupy na 10 osób Bilet dla osoby z niepełnosprawnością: 12 zł Bilet dla opiekuna osoby z niepełnosprawnością w stopniu znacznym: 0 zł.

Darmowy dzień:

Adres:

Centrum Nauki Experyment
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
Strona internetowa
Profil Facebook

To apply for this job email your details to msmialkowski@landbrand.pl