Podróż w głąb ludzkiego ciała w Experymencie

17 sierpnia 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

W poszukiwaniu tożsamości w Muzeum Emigracji

10 sierpnia 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

Muzeum II wojny światowej w Gdańsku

24 lipca 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

Czerwona krowa, hologramy, galaktyka i bar mleczny – czyli wciągająca opowieść o mleku!

21 czerwca 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

Hydropolis – o wodzie bez lania wody!

18 maja 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

W świecie dzikiej przyrody – Wystawa Edukacyjno-Przyrodnicza w Pałacu Poledno

27 kwietnia 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

“Sen Alicji – czyli jak działa mózg” – recenzja naszej pierwszej książki o mózgu!

Czy Solidarność da się poczuć? Okazuje się, że tak! Wizyta w ECS przenosi widza w czasie, budzi emocje i podnosi na duchu!
20 kwietnia 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

Nowe spojrzenie na historię w Europejskim Centrum Solidarności

16 kwietnia 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

Przekroczyć Bramę Poznania – rodzinna wizyta w Interaktywnym Centrum Ostrowa Tumskiego

Śródka to dzielnica Poznania, która jeszcze kilka lat temu uchodziła za mocno niebezpieczną. Turysta, a nawet mieszkaniec Poznania mogli tam szukać co najwyżej kłopotów. Wraz z oddaniem Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego (ICHOT) ten skrawek miasta zmienił się diametralnie.
22 marca 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski

Śladami prababci w Muzeum Powstania Poznańskiego – Czerwiec 1956

Mając w pamięci rodzinne opowieści udałam się śladami mojej prababci Weroniki, ówcześnie pracownicy Zakładów Metalowych im. Józefa Stalina na spotkanie z wydarzeniami Poznańskiego Czerwca.
16 marca 2018/Autor Maurycy Śmiałkowski
Wczytaj kolejne